Квітень подарував нашій державі дві, м’яко кажучи, важливі події: Чорноморський флот Росії залишиться у Криму надовго, а високозбагачений, так званий "зброєвий" уран, - навпаки, покине нашу територію. Все нібито логічно: спершу віддали ядерну зброю, а нині дозволили вивезти її залишки. Але, з іншого боку, ніхто з перших осіб держави не може пояснити народові стратегію національної безпеки. Як зміниться вона після харківських домовленостей Медведєва-Януковича, береться прогнозувати "Україна Молода" у статті "Чи є життя після Харкова?"
Головний фінансовий кошторис, розроблений урядом Азарова, навряд чи допоможе країні стати багатшою та сильнішою. Нібито закладене у бюджеті зростання доходів громадян - не більше ніж привід для публічних заяв. Насправді ж злегка підвищені соціальні виплати та зарплати обернуться мегаінфляцією. Цинізм ситуації в тому, що влада це прекрасно усвідомлює і продовжує запевняти народ у протилежному. Чим закон про бюджет-2010 суперечить Конституції, експерти розповіли "Вечірнім Вістям" у статті "Страшно далеки они от народа".
На столичних будовах побільшало роботи: розмороження багатьох об’єктів підвищило попит на майстрів щонайменше на 10%. Втім, активізація в галузі не вирішила проблеми дисбалансу на ринку праці. На кожну вакансію як і раніше претендують 20-30 осіб, що дає можливість роботодавцям й надалі диктувати свої умови: київські забудови, які раніше були непоганим джерелом заробітку для провінціалів, нині дозволяють робочим розраховувати хіба що на 2-3 тисячі гривень на місяць. Скільки зможуть підрядники зекономити у цьому сезоні на персоналі - тему знає "Дeловая Столица" у статті "Работодатели продолжают строить".
2 хв
Огляд преси за 29 квітня
"Україна Молода" прогнозує як зміниться стратегія національної безпеки, "Вечірні Вісті" аналізує чим про бюджет-2010 суперечить Конституції, а "Дeловая Столица" рахувала скільки зможуть підрядники зекономити на персоналі.