В пошуках політичного притулку. У двері Євросоюзу стукає нова хвиля біженців. Вони не схожі на африканців, які тікають від бідності, чи азійських клієнтів албанських торгівців людьми. Нові шукачі притулки - з царства ″бездоганного демократа″ Путіна. Нині вже є перші політемігранти і з України часів Януковича. Однак позитивну відповідь за кордоном отримати можуть далеко не всі. Та й залежить вона не лише від особи емігранта, а й від країни до якої він звернеться. Про те, де проситимуть притулку українські та російські політики - на шпальтах "Українського тижня" у статті ″Достукатися до небес″.
Старість в радість, але не для всіх. А точніше для меншості. Понад сто тисяч українських пенсіонерів отримають пенсію у розмірі більше 5 тисяч гривень. А близько тисячі колишніх депутатів Верховної Ради отримують за роки, що провели у сесійній залі понад 15 тисяч гривень щомісяця. А тимчасом 75 відсотків українців, що пішли на заслужений трудовий відпочинок змушені виживати, отримуючи менше тисячі гривень. Втім, несправедливу пенсійну систему влада готова змінити лише частково. Докладніше - на сторінках тижневика "Кореспондент" у статті ″Старость в радость″.
Звичка працювати і незвичайна креативність. Риси японського суспільства, які допомагають країні рухатися вперед незважаючи на економічну кризу. Недивно, що Україна хоче бачити одну з найпотужніших держав світу у числі своїх партнерів, чому свідчення останній візит Президента. Втім, поки відносини складаються не найкраще, хоча можливостей інвестувати, про що зараз багато говорять, в Японії достатньо. Про Країну сонця, що сходить розповідає "Профіль" у статті ″Страна восходящей мысли″.