10 продавців на одного покупця. Ріелтори, які ще не так давно прогнозували пожвавлення на ринку житла, а відтак - неминуче зростання цін, нині не виключають їх подальшого зниження. Якщо у докризовий період тон на ринку нерухомості задавали продавці квартир, то сьогодні ситуація змінилася до навпаки. Навіть у великих містах угоди з купівлі-продажу укладають вкрай рідко, оскільки громадяни, які ще можуть дозволити собі купити квартиру, вперто чекають здешевлення житла. І їхні надії почасти таки мають реальне підґрунтя. Коли час купувати нерухомість - на шпальтах "Деловой столици" eу статті “Денег на квартиры не осталось ”.
Венчури привідкрили завісу таємниці. Українська асоціація інвестиційного бізнесу вперше оприлюднила структуру активів венчурних фондів. Цей сектор - другий за обсягом активів на фінансовому ринку України після банківського. Вартість активів, зосереджених у майже 8-ми сотнях вітчизняних венчурах, станом на початок липня цього року, сягнула 88 мільярдів гривень. Куди ж інвестовані мільярди венчурних фондів - тему відстежувала газета "Дело". Читайте у роботі “Венчуры приоткрыли завесу секретности”.
У Криму обіцяють маленьку "Туреччину". Кабмін збирається реалізувати на півострові турецьку модель розвитку туризму. Східне та західне узбережжя розбудують на зразок Анталії. Земельні ділянки пустять з молотка - із тим, щоб бізнес, який прийде туди на ринковій основі, створив конкуренте середовище. Відтак кримське узбережжя, по ідеї, мало б стати дешевшим. От тільки в автономії про ініціативи центру поки чули лише з преси. Що передбачає собою "турецька модель" та чи підкріплені мрії про європейський куточок раю в Криму матеріально - знає "Сегодня". Читайте у матеріалі “Крым отстроят по турецкой модели”.