Кодекси без честі. Після "податкового" країні пророкують "трудовий" майдан. Ще один кодекс від уряду - на цей раз Трудовий, пророкують експерти, може підбурити на протест куди більші маси. Адже податкова "біблія" - це загальна "біда" лише для підприємців та простих реалізаторів, чий добробут напряму залежить від успішності бізнесу роботодавця. Натомість Трудовий кодекс зведе між роботодавцем та найманцем суттєву барикаду, і хто зна - чи не втратить простий реалізатор роботу, якщо надумає знову їхати на майдан. Чи повстане народ проти трудового рабства - на шпальтах тижневика "Профиль" у статті “Трудный кодекс”.

Країною правлять "куратори"...90-ті повертаються. Чинна влада в методах управління державою не стала вигадувати велосипед. Окрім офіційно призначених посадовців, Віктор Янукович має у регіонах своїх намісників, наділених куди ширшими повноваженнями та мандатом довіри Президента. Більшість з них - близькі друзі гаранта, інших з ним пов’язують тісні бізнес-політичні контакти. Важливим критерієм при відборі є наявність у претендента на посаду так званого "куратора" значка народного депутата, який би гарантував йому недоторканність. Хто допомагає Януковичу правити країною - знає "Власть денег". Читайте у роботі “Чиновники под присмотром”.

Береженого поліс береже. Дедалі більше українців страхують своє здоров’я. Щоправда послуги медичного страхування в Україні просувають у переважній більшості великі роботодавці. Останні вже забезпечили полісами 4% українців. Хоча підприємства, готові сплатити своєму персоналу такі солідні пакети, скоріш за все, винятки з правил. Виправити ситуацію, втім, зарікається Мінохорони здоров’я. Відомство вірить, що вже через два роки застрахує геть усе населення. Чи стануть амбітні плани здоровою реальністю - з’ясовував "Корреспондент", читайте у матеріалі ‘Полис притяжения”.