Про це вона розповіла у коментарі ресурсу "Обозреватель".

Я завжди любила зброю. Займалася за першої-ліпшої можливості. Але, звичайно, з початком війни взялася за вивчення ґрунтовніше. Перед відправкою на фронт нас кілька тижнів навчали в "Артан-центрі". Там показували прийоми володіння зброєю та змушували закріплювати навички повторами по багато разів (як кажуть, "холостити"). Елементи тактики та навчальні стрільби теж були. Але акцент все ж робився на доведенні до автоматизму заміни магазину, перезарядки, зняття із запобіжника. Саме це в екстремальній ситуації і допомогло,
– розповіла снайперка.

Читайте також: Я рада, що він отримав по заслугах саме від моєї руки, – Аміна Окуєва про російського кілера

За словами учасниці АТО, вона завжди намагалася щось взяти для себе нове під час спілкування з різними спеціалістами: фронтовими, інструкторами спецпідрозділів і спортсменами, щоправда найбільше вона завдячує інструктору одного із тирів Києва – Вадиму.

Крім того, Аміна підкреслила, що відкривати школу стрільби для навчання українок вона не планує, оскільки для неї не є близькими бізнес-ідеї.

"Тому, якщо говорити про навчання кого-небудь того, що я вмію, то для мене є ближчим варіант на зразок посади армійського інструктора, ніж приватна школа", – зауважила вона.

Також Окуєва стверджує, що найближчим часом із території України виїжджати не збирається, перш за все через те, що Росія оголосила в міжнародний розшук її чоловіка Адама Осмаєва.

Читайте також: Окуєва про бій з нападником: жодних нагород, орденів і медалей за це не чекаю

"А я б сама нікуди і не хотіла. По-перше, за кордон не можна їздити зі своєю зброєю, і я б почувалася незатишно; а по-друге, на мій погляд, в Україні теж достатньо всього цікавого. Так що і без далеких поїздок нам абсолютно не нудно", – додала воїн.

Нагадаємо, 1 червня на Подолі у Києві сталася стрілянина, внаслідок якої вогнепальні поранення отримали двоє чоловіків. Згодом стало відомо, що одним із поранених виявився росіянин чеченського походження Адам Осмаєв, який воював на Донбасі і очолював чеченський батальйон імені Джохара Дудаєва.

Разом зі своєю дружиною, яка також воювала в зоні АТО, Аміною Окуєвою, вони домовилися про зустріч з нібито французьким журналістом, який і вистрелив в Осмаєва. Додамо,що Окуєва встигла поранити нападника із нагородної зброї.