Тепер окупанти змушені оперативно проводити зміни у командуванні. Про це 24 Каналу розповів виконавчий директор Українського центру безпеки та співпраці Дмитро Жмайло, додавши, що це важке завдання, бо всі боєздатні офіцери вже залучені до бойових дій.
До теми ЗСУ назвали втрати ворога внаслідок удару по пункту управління у Льгові
Чому Курщина – пріоритет
Знищення керівництва підрозділу – це процес певного сум'яття, який позначиться на боєздатності. Щодо північнокорейської компоненти, то поки немає інформації про те, чи були їхні офіцери у командному пункті у Льгові.
Уже відомо, що армія КНДР зазнала понад 3 тисячі втрат. Це лише підтверджує, що військові з Північної Кореї закінчуються навіть швидше, ніж очікувалося. Розташування Льгова за 30 кілометрів від України – дозволяє нам використовувати більший спектр озброєння та знищувати ворога.
У цьому районі 810 бригада розташувала цілу мережу своїх складів, які потрібні для оперативного забезпечення військ боєприпасами. Однозначно, удари України продовжаться, що пріоритетно для нас,
– сказав Дмитро Жмайло.
Поки українські військові перебувають на території Росії – це завжди буде свідченням слабкості ворога й знижуватиме їхню переговорну позицію. Окупанти це розуміють, тому активно штурмують на Курщині, використовують там більше техніки.
"Дедлайни у них горять. Скоро інавгурація Трампа, до цього часу вони хотіли ліквідувати наш плацдарм, а до 25 лютого – створити аналогічний на території Сумської області", – підкреслив Дмитро Жмайло.
Як бійці КНДР борються з дронами
Навіть військова допомога КНДР не сприяє росіянам у здійсненні їхніх намірів. Угруповання з 13 тисяч північних корейців, яке прибуло на територію Росії, ще не було повністю залучене до бойових дій. Відбувається злагодження підрозділів, бійців навчають, як працювати з дронами.
Складається враження, що вони інколи навіть не знають, де перебувають. Майстерність Сил оборони на Курщині полягає в тому, що в більшість атак не доводиться вступати нашим піхотинцям. Третина всього знищується мінними загородженнями, а решта – артилерією та роботою FPV-дронів,
– розповів Дмитро Жмайло.
Північні корейці досі придумують тактику боротьби з безпілотниками. Наприклад, 3 їхні людини виходять в зону ураження FPV і намагаються "на живця" відвернути на себе увагу, поки інша група бійців пробує знищити дрон. Ця тактика не призводить до успіху.