“Основні питання – це адміністрування, це повноваження за перевірками та ця спрощенка. Спрощення як за фізичними, так і за юридичними лицями”, - каже екс-голова ради підприємців при Кабінеті міністрів Оксана Продан.
У Партії регіонів погоджуються. Кажуть, у середу переглянуть ухвалені поправки і врахують всі зауваження мітингувальників.
“Ми дуже уважно вислухали всі зауваження та пропозиції з якими вони вийшли, нам справді потрібно більше часу для того, щоби проконсультуватися чому окремі з пропозицій були не враховані, чи вичеркнуті. Мені здається, що при доробці зі спеціалістами протягом завтрашнього дня деякі окремі напрямки ми можемо поправити”, - каже лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
Натомість, опозиція радить мітингувальникам не надто тішитися поступкам "регіоналів". Переконані: влада замилює очі, адже, згідно з законом, в законопроект у другому читанні вносити поправки вже не можна.
”Пан Єфремов лукавив - він не може вносити будь-яких рішень до Податкового кодексу на тій стадії, на якій він знаходиться зараз. Податковий кодекс зараз знаходиться в стадії прийняття в другому читанні тут обговорюються лише ті поправки, які уже були подані народними депутатами, нічого не можна міняти, нічого не можна змінювати .Тим більше, ще раз підкреслюю, альтернативної позиції ніхто не питає”, - каже Народний депутат, БЮТ Сергій Власенко.
А поки йдуть переговори, депутати роблять свою справу. Верховна Рада вже ухвалила 75 статтей і майже тисячу поправок до проекту Податкового кодексу. Решту обіцяють "добити" в четвер, коли, ймовірно, і ухвалять остаточну версію економічної конституції країни.