Після запровадження санкцій світові ринки закрилися для кримського вина. До кримських аеропортів не літають міжнародні авіакомпанії, в кримські порти не заходять кораблі.

До всього переліченого додались ще і переслідування тих, хто не погодився з анексією півострова.

Окупаційна влада посилила тиск на Меджліс

У вівторок у будівлі Меджлісу відбувся обшук, після якого вилучили протоколи деяких засідань організації, кілька релігійних книжок, комп’ютерну техніку, а також особисті речі народного депутата України Мустафи Джемілєва.

В середу Різі Шевкієву, керівнику Фонду "Крим", на балансі якого перебуває Меджліс кримськотатарського народу, судові пристави зачитали постанову. Вимагали протягом доби звільнити приміщення в центрі Сімферополя.

Непрохані гості знову навідались в четвер. Склали протокол і виписали штраф у розмірі 50 тисяч рублів за те, що люди не покинули приміщення. Суд щодо виселення Меджлісу відбудеться в понеділок.

Соціально-економічний стан в Криму погіршується. Їм треба відволікти увагу людей і їхній гнів від себе. І тому вони можуть піти на якісь провокації. В тому числі в міжрелігійній та міжетнічній сфері, - розповів глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Головна мета Путіна - до початку зими прорубати коридор до Криму

Ілловайський котел, захоплення Новоазовська, загроза Маріуполю. Росія збільшує кількість військ на сході України, своєї агресії майже не приховуючи. Головна мета Путіна - до початку зими прорубати сухопутний коридор до Криму. Так як за півроку окупації стало зрозуміло, що постачати півострів морем та повітрям - дуже дорого.

Безумовно, Росії потрібно робити транспортне сполучення з Кримом по суходолу, для того, щоб зменшити ту напругу, яка зимою може виникнути, у зв'язку з тим, що там буде багато проблем з постачанням, наприклад, продуктів харчування, - переконаний директор агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Наразі добратися з Росії до Криму можна або літаком, або морем - через Керченську переправу. Проте вона із пасажиропотоком впоратися не здатна. Влітку автомобілі по кілька діб стояли у черзі. Зараз напруга трохи знизилась. Впродовж останніх днів охочі відвідати чи покинути півострів в середньому стоять у черзі по 12 годин.

Кримські фермери не змогли продати свій товар

Скільки коштує окупація, кримчани відчувають вже сьогодні. Цього року постраждали місцеві фермери, які не змогли продати свій товар.

Нав'язлива так би мовити допомога Кремля російськомовному населенню Криму багатьох змусила покинути рідні домівки. Десятки тисяч кримчан знайшли прихисток в різних регіонах материкової України. Їхнє повернення на малу батьківщину - під питанням.