У відповідній ситуації Антикорупційне бюро багато в чому залежить від рішення генерального прокурора. Про це в інтерв'ю на Радіо "НВ" розповів директор НАБУ Артем Ситник.

Читайте також Ситник про персональну помсту Татарову: Це неоригінально

Він зазначив, що більшість суб'єктів, що притягнуті як підозрювані у відповідному кейсі – це спецсуб'єкти щодо яких підозру підписує або генпрокурор, або його заступник.

Розв'язання проблеми з ОАСК

"Мені здається, оптимальне вирішення цієї проблеми — не ліквідовувати Окружний адмінсуд Києва, на мою думку, ліквідація судів — це завжди не зовсім конструктивно, а передати його виняткові повноваження, які робили його особливим судом, Верховному суду", – сказав директор НАБУ.

За словами Артема Ситника, ситуація з Окружним адмінсудом стосується загальнодержавних масштабів – суд першої інстанції не повинен розв'язувати питання, які стосуються всієї держави. На його думку, після відповідних дій про ОАСК забудуть через 2 – 3 місяці.

Справа щодо судді Вовка: коротко

  • Очільника Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та 6 його підлеглих підозрюють у створенні злочинної організації, мета якої – захоплення державної влади.
  • Детективи НАБУ запевнили, що представники Феміди виносили неправомірні рішення у власних інтересах, а також – бізнес-кіл та окремих політиків.
  • Раніше НАБУ подало їх у розшук, оскільки вони систематично не з'являються на допити.