Таку думку висловив екс-депутат Думи Росії Ілля Пономарьов у коментарі "Обозревателю".
"Значна частина грошей (після анексії Криму) спершу йшла на інтеграцію Криму, в інфраструктуру – як в інфраструктуру фінансову і логістичну, так і в інфраструктуру фізичну, енергоміст та інше. У цьому сенсі перша, найбільша хвиля витрат проходить, і з цим пов'язано неминуче скорочення фінансування", — поясний російський політик.
За словами Пономарьова, кримчани відчують кризу в Росії.
Питання, що буде відбуватися з пенсіями і зарплатами. У цьому випадку тут проблема загальна для всієї Російської Федерації, тому що криза – усюди, і Крим це відчуває так само, як це відчувають мешканці, наприклад, Новосибірська. Що ми і чули у знаменитому висловлюванні Медведєва про те, що "грошей немає, але ви тримайтеся",
– зазначив він.
На питання, чи будуть фінансові проблеми сприяти тому, що кримчани переглянуть своє ставлення "до факту анексії як такого", російський політик відповів: "вони будуть починати замислюватися".
"Думаю, що і зараз деякі люди вже замислюються щодо того, чи правильно вони поступили або неправильно. Але крім того, що люди будуть відчувати невдоволення Москвою, у них повинна бути позитивна альтернатива у вигляді Києва. Такої альтернативи поки немає. Тому від абстрактного невдоволення до конкретних дій вони поки переходити не будуть. Те, що потрібно було б робити Україні – цю саму альтернативу для кримчан створити", – сказав Пономарьов.
Він пояснив, що в Україні повинні покращуватися стандарти життя, щоб вони були візуально вищими, ніж в Росії.
Читайте також: Серйозні проблеми у Путіна почнуться через два роки, — політолог