Відтак пообіцяв - такого в Києві більше не буде. Мовляв, КМДА вітатиме потуги усіх зацікавлених у розвитку столиці та створюватиме умови для їх реалізації. Разом з тим Попов зазначив: роботи вистачить усім. Навіть Черновецькому.
“По-перше, міський голова приймає участь в розробці, формуванні, наприклад, міського бюджету, він відповідає за роботу міської ради, ну і таке інше. Повноважень у міського голови дуже багато”, - сказав голова КМДА Олександр Попов.
Націленість Попова на конструктив вже отримала позитивну оцінку. Так, депутати з фракції Блоку Кличка у Київраді та їх колеги - парламентські “нунсівці” усіляко готові сприяти новому голові. Почали з порад. Мовляв, для ефективної роботи необхідна підтримка столичних депутатів. А в Київраді більшість належить блоку Черновецького. Відтак, змінити ситуацію можуть тільки вибори.
“Те рішення, яке Леонід Михайлович собі виписав Конституційним Судом, було виписано на базі Конституції 2004 року. Той же Конституційний Суд цю Конституцію скасував. Відповідно, те рішення, яке стосувалося продовження терміну Черновецького і Київської ради, на сьогоднішній день не має юридичної сили. Тому ми сьогодні повинні чітко в Києві проводити вибори”, - зазначив народний депутат, НУНС Кирило Куликов.
Разом з тим голова КМДА менш категоричний. Каже, воліє закон читати, а не слухати колег.
“Згідно з законом, законодавством, яке сьогодні діє в Україні, вибори в місті Києві повинні відбутися у 2012 році. Я іншої відповіді дати не можу”, - сказав Попов.
Незважаючи на все, політики впевненні в одному: вибори столичного мера та депутатів Київради краще проводити одночасно з парламентськими.