У коментарі УНІАНу прес-секретар львівського "ПС" Тарас Кузяк розповів, що їхню тренувальну базу у Сколівському районі на Львівщині оточили 7 БТРів і велика кількість правоохоронців.

Вхід-вихід з бази, де постійно проходять навчання від 20 до 100 активістів "Правого сектора", які звідти відправляються в зону проведення АТО, заблокований. Така ж інформація надходить з інших навчально-тренувальних баз, які розташовані на території західних областей,
— уточнив він.

На думку Кузяка, правоохоронці намагаються блокувати можливість активістам "Правого сектора" відправитися "на допомогу побратимам на Закарпатті".

"Зараз до яких-небудь активних дій силовики не вдаються. Ми сподіваємося на здоровий глузд, проте в разі штурму бази в Сколівському районі ми готові вдатися до опору, і вже активісти "ПС" виставили блокпости в районі оточеної бази біля Сколе", — додав він.

Дивіться також: Кривава стрілянина у Мукачевому: версія двох сторін

До слова, 11 липня Мукачево сколихнула стрілянина. Конфлікт виник між членами "Правого сектора" та людьми нардепа Михайла Ланьо. Після прибуття правоохоронців бійці "Правого сектора" відступили в гори, де їх оточили силовики. За сьогоднішніми подробицями з Мукачевого стежте тут.