Господарі-гості. Другий тур поспіль гості відчутно сильніші господарів. Команди, які проводили матчі вдома, виграли лише два рази, стільки ж зустрічей не виявило переможця, а чотири поєдинки закінчились на користь приїжджих колективів. Вони ведуть перед і сумарно за 4 тури. Загальний показник сезону з боку господарів виглядає так: +11 =9 -12.
Голи. У турі за забитими та пропущеними м’ячами господарі поступились з рахунком 7:12. Загальний показник сезону 2010/2011 рр. − 29:37. Минулий тур став на даний момент найрезультативнішим. У середньому суперники за матч забивали 2,38 голи за гру (у сезоні − 2,06).
Попередження. Арбітри показали футболістам 27 жовтих карток, з них 13 господарям, 14 − гостям. Загальний кількість у сезоні − 117: 57-60. Середній показник за матч − 3,66 попередження.
Вилучення. Втретє поспіль арбітри застосували червону картку двічі в турі − Володимиру Польовому («Металург» З.) та Ігорю Шуховцеву («Зоря»). Таким чином, в обох випадках у меншості залишалися господарі. Значно більше вилучень на рахунку господарів і у сезоні − 5:1.
Пенальті. У четвертому турі було призначено два пенальті, і обидва били «Карпати» (гості). Один реалізований, а ось удар Батісти парирував Юрій Мартищук. Загалом у Чемпіонаті пенальті виконувались сім разів (3 − господарями, 4 − гостями). Реалізовано п’ять з них (2:3).
Глядачі. За 4-м туром з трибун дивились 53 280 глядачів (у середньому − 6 660). Усього матчі нинішнього Епіцентр Чемпіонату Україну подивились 283 750 вболівальників (середній показник − 8 867). Найбільшу аудиторію у турі зібрала «Дніпро-Арена». На матч «Дніпро» - «Оболонь» прийшло 13 920 глядачів.
Серії:
− «Дніпро» здобув другу велику перемогу поспіль. У домашніх зустрічах у команди 10-матчева переможна серія. Загальна серія без поразок − 8 поєдинків.
− «Динамо» має п’ятиматчеву безпрограшну серію. Стільки ж ігор кияни забивають не менше двох голів за матч. Андрій Шевченко − єдиний футболіст у Прем’єр-лізі, який відзначався забитим м’ячем у кожному турі сезону.
− У 21-матчевій безпрограшній серії «Шахтаря», що зараз триває, донеччани лише два рази зіграли внічию. Забивна серія чинного чемпіона досягла позначки у 10 матчів.
− «Ворскла» не виграє на рідному стадіоні вп’яте поспіль, при цьому перервавши загальну серію семи матчів із забитими м’ячами.
− «Металіст» не програє донецькому «Металургу» 10 матчів − після 6 серпня 2005 року. Наразі у гостях «Металіст» має 7-матчеву серію без поразок.
− «Арсенал» вже четверту очну гру з «Шахтарем» поспіль пропускає не менше трьох м’ячів.
− «Карпати» у гостях не виграють вже п’ять ігор.
− «Кривбас» та «Волинь» одержали перші перемоги у сезоні, забивши при цьому перші голи. Не вигравали ще «Зоря» (луганці теж забили перші м’ячі), запорізький «Металург» та «Оболонь».
− «Севастополь», навпаки, вперше програв. «Суха» серія голкіпера команди Олександра Сокоренка зупинилась на позначці у 319 хвилин.
− Донецький «Металург» майже рік не програвав з великим рахунком. Також у 4-му турі минулого Епіцентр Чемпіонату України команда Ніколая Костова поступилась «Шахтареві» - 1:4.
− «Оболонь» не виграє вже 12 матчів поспіль. А обов’язково пропускає − вісім.
Ювілеї:
− Гол, забитий Євгеном Селезньовим у ворота «Оболоні», став для його команди 800-м за час виступів у Чемпіонатах України.
− Матч, зіграний «Арсеналом», став для команди 450-м в елітному дивізіоні (з урахуванням виступів попередника «арсенальців» − ЦСКА).
− У Євгена Чеберячка («Дніпро») відтепер 150 матчів на найвищому українському рівні, у Вадима Панаса («Оболонь») − 50.
− Джуліус Агахова, Микола Іщенко, Дмитро Чигринський (всі троє − «Шахтар») та Ігор Чучман («Іллічівець») провели соті матчі у Чемпіонатах України.
− Луіс Адріано («Шахтар») та Сергій Сілюк («Зоря») відзначилися 20-ми м’ячами у Чемпіонатах України, Тарас Михалик та Андрій Ярмоленко (обидва − «Динамо») − 10-ми.
Одразу у трьох матчах були зафіксовані впевнені перемоги. Серед команд-бомбардирів і «Дніпро» − єдиний колектив, який поки що не зазнавав очкових втрат.