Про відповідні деталі журналістам розповів один зі свідків у справі. Одразу після замаху на Зелімхана Хангошвілі заарештували його передбачуваного виконавця.

Зверніть увагу "Путін назвав мене зрадником": ексгенерал КДБ Калугін міг переїхати через скандал з Кремлем

Ім'я підозрюваного не розкривала німецька влада. Однак за інформацією журналістів-розслідувачів, справжнє ім'я обвинуваченого Вадим Красиков. До Німеччини він в'їхав за фальшивими документами.

Красикова впізнали ще в німецькому суді

За інформацією ЗМІ, в Росії чоловік раніше служив у спецпідрозділі ФСБ "Вимпел". З журналістами розмовляв українець Олександр Водоріз, який мав упізнати Красикова в німецькому суді.

Під час засідання він заявив, що не може зробити цього. Тепер Водоріз зазначив, що одразу впізнав обвинуваченого, але не сказав про це через побоювання за свою безпеку.

За його словами, він знайомий з Красиковим з 2010 року. Росіянин, за інформацією співрозмовника журналістів, одружений на сестрі його дружини й неодноразово приїжджав в Україну до 2014 року, у 2016 році він нібито отримав звання полковника. Красиков розповідав, що бачив, як стріляє в тирі президент Росії Володимир Путін.

Коли ми стріляли з Вадимом в тирі (він, до речі, дуже добре стріляє), з'ясувалося, що він бачив, як стріляє Путін і за його словами – стріляє добре,
– сказав Водоріз виданню The Insider.

Водночас він розповідав, що служить "поруч" зі спецназом ФСБ "Вимпел", однак подробиці своєї служби не розкривав.

Вбивство Зелімхана Хангошвілі: коротко

  • Ще 15 серпня 2019 року у Берліні вбили Зелімхана Хангошвілі – колишнього чеченського польового командира.
  • Федеральна прокуратура Німеччини звинуватила в причетності до замаху російську владу. В обвинувальному висновку на суді проти Красикова зазначили, що замовники хотіли помститися Хангошвілі.
  • Влада Росії причетність до замаху не визнає. Водночас Володимир Путін заявив, що вбитий нібито був одним з організаторів вибухів у московському метро.