Про це, з посиланням на лист військового прокурора Анатолія Матіоса, йдеться в сюжеті телеканалу 1+1. Журналісти зазначають, що Гриценко допустив незаконне відчуження понад 100 гектарів землі в Києві.

Ці ж дані в своїй публікації підтверджує і сайт "Цензор.нет". Тут додають, що у 2006 році Гриценко дозволив передачу більше 117 га землі квартирно-експлуатаційної частини Київського військового округу та військової частини приватної компанії. Як з'ясувалося, по підпису міністра забудовнику віддали не тільки землю, а й 8 житлових будинків разом з котельнею.

Надалі ця земельна ділянка була незаконно передана у власність "Жилстройсервис",
— констатує заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Спроби оскаржити це рішення ще у 2011 році завершилися нічим — суд правоохоронців не підтримав. Зараз відомство вимагає від суду переглянути тодішнє рішення.

Крім Гриценка ГПУ перевіряє діяльність екс-міністрів оборони Кузьмука, Шкідченко, Марчука, Єханурова, Іващенко, Саламатіна, Єжеля і Лебедєва.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ звинуватили Гриценка у незаконному відчуженні Дніпропетровського військового госпіталю. В сюжеті 5 каналу "з'явилася інформація про те, що проданий в 2007 р Дніпропетровський військовий госпіталь опинився в руках російського державного банку ВТБ. За даними телеканалу, в 2007 р, будучи міністром оборони Анатолія Гриценка, шпиталь продали за сумнівними схемами.

"Ми піднімали питання Дніпропетровського військового шпиталю, який, як ви знаєте, у 2007 році з якимось махінаціями продали приватній структурі, яка заклала госпіталь, який належить Міноборони, російському банку ВТБ. Сьогодні, по суті, госпіталь, в якому лікують наших хлопців, належить країні-окупанту", — заявила в сюжеті уповноважений Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.