Джерело: "Крим.Реалії" на 24 канал
Про це та про інші актуальні новини з окупованого півострова – читайте далі.
У попередньому випуску Крим проти Путіна: чому кримчани підтримують Навального
Кримські протести
У Сімферополі 31 січня центральну площу оточили металевими огорожами, уздовж яких чергували люди у цивільному і патруль поліції. Біля кожного підземного переходу в центрі міста вибірково просили показати документи.
Російська поліція в Севастополі / Фото "Крим.Реалії"
У Севастополі та в Ялті люди також виходили на центральну площу. Протестувальники збирались групами по 2 – 3 людини, але об'єднатись в одну колону – забоялись.
Натомість за протести, що відбулись у Криму 23 січня, продовжують карати. Місцеві суди визначають покарання затриманим мітингувальникам. Зокрема, призначають таке:
- 7 діб арешту;
- 20 тисяч рублів (понад 7 тисяч гривень);
- 20 діб виправних робіт.
Янукович і Путін
Ще у 2011 році колишній Президент України Віктор Янукович показав у ЗМІ свій маєток у Межигір'ї. Журналісти зауважили схожість між дачею президента-втікача та скандальним палацом Володимира Путіна у Геленджику. Навіть "оправдання" президентів є майже однаковими.
Дача Януковича та палац Путіна: фото пресслужби Межигір'я, офіційний сайт Олексія Навального
Нові військові бази
У Крим звезли найсучаснішу російську військову авіацію. Зокрема літаки-винищувачі та гелікоптери. Також там активно будуються нові військові бази і майданчик для прийому ядерної зброї.
План російської військової бази в Криму / Фото Українського національного центру управління та випробувань космічних засобів
Починаючи з лютого 2018 року, у Криму почали активне будівництво нових військових баз. На території однієї з них спорудили навіть бетонний завод.
Також будують більші й ширші злітні площадки, які підходять для посадки важких літаків. Зокрема, літаків-бомбардувальників. Українські експерти оцінюють справність російських військових літаків на 50%.
Дивіться повний випуск програми "Крим.Реалії" на 24 каналі: