Про це йдеться у заяві, опублікованій проводом військово-політичного руху на сторінці його лідера, Дмитра Яроша, у Facebook.

Закликаємо продовжити безстрокові політичні акції до арешту винних, на думку "Правого сектору", у трагедії, Ланьо, Медведчука та відправки у відставку всього керівництва силових структур Закарпатської області та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова,
— йдеться у заяві "Правого сектора".

Крім цього повідомляється, що до Мукачевого, відправиться керівництво руху на чолі з Дмитром Ярошем, а також очільниками Добровольчого українського корпусу і партії "Правий Сектор".

"Для недопущення кровопролиття, терміново до місця подій виїхати провіднику ПС Дмитру Ярошу, командиру ДУК ПС Андрію Стемпіцькому та керівнику партії Андрію Тарасенку для сприяння забезпеченню проведення об'єктивного і неупередженого розслідування подій, оскільки ми переконані, що наші побратими діяли в рамках необхідної оборони", — йдеться в заяві.

Тим часом в СБУ та МВС готові вжити всіх заходів для роззброєння бійців "Правого сектору" поблизу Мукачевого та розпочинають евакуацію населення з села, в районі якого вони забарикадувались.