Про це йдеться у спільній заяві правоохоронних структур, опублікованій прес-службою СБУ в ніч на неділю.

За дорученням прокуратури Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ у суворій відповідності до чинного законодавства готові вжити всіх необхідних заходів для роззброєння і затримання організованого злочинного угрупування, яке 11 липня в місті Мукачевому здійснило тяжкі злочини із застосуванням зброї, у тому числі важкої,
— йдеться у заяві правоохоронців.

Як наголосили в СБУ, враховуючи небезпеку для мешканців села, у районі якого забарикадувалися бійці "Правого сектора", здійснюється евакуація мирних громадян.

"Ці злочинці вбили одну і поранили чотирьох цивільних осіб. Поранено також шістьох правоохоронців, один з яких перебуває у важкому стані. Пострілами з гранатометів та кулеметів бандити знищили три міліцейські машини... Щоб запобігти можливому кровопролиттю, СБУ та МВС вимагають від незаконного збройного формування скласти зброю і здатися", — підкреслили правоохоронці.

Читайте також: Стрілянина в Мукачевому. Хронологія подій

У Службі безпеки повідомили, що усіх затриманих буде доставлено до Києва для об'єктивного та неупередженого розслідування спецбортом та розраховують, що до своїх прибічників звернеться лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

У процесі переговорів заблоковані повідомили, що готові здатися, якщо до них звернеться Дмитро Ярош. Тому СБУ та МВС розраховують, що цей народний депутат зробить все, щоб переконати своїх прибічників скласти зброю, яку не можна застосувати там, де немає війни, де живуть, винятково, мирні люди – за тисячу кілометрів від зони АТО та лінії зіткнення,
— підсумували правоохоронці у своїй заяві.

Нагадаємо, представники "Правого сектора" заявили, що готові здатися лише у випадку прямого наказу Дмитра Яроша.