Перевізники називають цифри від 3 до 4, а то і 5-ти гривень, залежно від маршруту. Кажуть - інакше працювати нерентабельно, адже подорожчало пальне, запчастини, орендні ставки та комунальні платежі.
”Якщо всі ці складові скласти то це в 2-3 рази підвищилися витратна частина перевізників. І якщо не збільшити тариф - це йде до банкрутства перевізників. Потрібно вибирати - або ми їздимо, але тариф буде більше, а ні - зупиняється транспорт”, - каже голова Київської міської організації перевізників "Столиця" Валерій Липецький.
Такі погрози, захвату в населення не викликають. Кажуть - влада надто часто вже підвищує тарифи, аби ще доходи громадян зростали адекватно.
“Проти маршрутників-приватників не попреш, не той режим. Не прибирають, не миють, а куда діватися”, - каже пасажир Дмитро.
”Ну велосипедам не можна, зима. Буду намагатися, можливо, якось економити і розглядати маршрут по-іншому”, - каже пасажирка Юлія.
Зазначимо, з нового року проїзд у столичних маршрутках на окремих рейсах подорожчав на 50 копійок. Додамо, що з нового року в Україні майже на гривню подорожчав бензин.