Рішення про те, аби відпустити Євгена Бродського, ухвалив Бердянський міськрайонний суд, повідомляє "Громадське".

Це потрібно знати Поставити на кін життя проти свавілля: чому голодують побратими вбитого "Сармата"

З таким клопотанням до суду звернувся адвокат обвинуваченого. Він зазначив, що Бродському разом з дітьми "необхідно пройти оздоровлення біля моря".

Тож суд відпустив чоловіка на 5 діб – до 22 червня включно. Побратими вбитого бійця самі випадково зустріли підозрюваного і звернулися до поліції про порушення домашнього нічного арешту. Вже опісля вони дізналися про ухвалу суду.

Вони переконані, що справжня причина, для чого Бродському потрібна була тимчасова свобода дій – необхідність зустрітися з іншими фігурантами справи, яких раніше випустили з СІЗО.

Вбивство "Сармата" й розслідування справи: коротко

  • Віталій Олешко "Сармат" був активістом Революції Гідності, а згодом і бійцем Антитерористичної операції. Його вбили в липні 2018 року на очах у друзів і дружини.
  • Самі друзі затримали вбивцю одразу ж після злочину. Нині частину фігурантів справи суд уже випустив, а побратими вбитого бійця вийшли з протестом під Офіс Президента України.
  • У Києві вони оголосили голодування, яке продовжують вже майже 2 тижні. Бійці запевняють, що у них є лише два шляхи – голодування або розправа над вбивцями побратима. Від другого варіанту вони відмовляються, бо, мовляв, воювали на Донбасі саме проти вбивств на мирних територіях.