Радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол у своєму Facebook нагадав деякі з найгучніших заяв Ірини Бережної, яка 5 серпня загинула у ДТП у Хорватії.

Читайте також: Смерть Бережної прокоментували бойовики "ДНР"

Апостол зазначив, що з одного боку – варто висловити людське співчуття 8-річній доньці Бережної Даніеллі та рідним. Але з іншого боку – виникає питання, як відноситись до загиблого політика, яка прославилась образливими висловлюваннями на адресу України.

"Як відноситися до людини, коли вона: патріотів своєї країни називає "клоунами у вишиванках"; батькам, вбитих горем, загиблих наших героїв каже: "Так вам і потрібно"; захищає вбивць свого народу; оправдовує агресію російських окупантів проти своєї країни; називає героїв Майдану "кастрюлеголовими"; каже, що Україну потрібно здати Росії разом з "потрохами". А можливо цій особі в потойбічному, вічному житті разом з такими як "Гіві", "Моторола" буде комфортніше "наближувати "русский мир"? – обурений радник міністра.

Михайло Апостол додав, що у цій ситуації шкода українських військових, які гинуть на фронті, захищаючи цілісність України від окупантів.

Читайте також: Філатов розповів про іронію долі у смерті Ірини Бережної

Як відомо, у лікарню хорватського міста Задар за донькою Ірини Бережної прибув її батько, про особу якого нічого невідомо.

До слова, раніше один з блогерів також нагадав деякі скандальні висловлювання загиблої Ірини Бережної. Також Ірина Бережна відома гучним українофобським висловлюванням щодо безвізу.