"А чи ви знаєте, що це встановлюється максимум на три роки. Тобто вони можуть бути скасовані. Ці права надаються не на три роки, а не більше трьох років. Деякі районні ради в Польщі мають більше прав. Тому що децентралізація в багатьох країнах пішла значно далі, ніж надається місцевим радам в цьому законі", — сказав він в ефірі телеканалу ІСTV.
Гринів додав, що люди на Донбасі матимуть ту владу, яку оберуть.
"Вони будуть з ними жити, будуть давати їм оцінку. Люди на Донбасі мусять на місці зрозуміти, що мають ту владу, яку обрали. І дадуть їм так само оцінку. Зрозуміло, що так званій обраній владі на Донбасі буде не легко впоратись з проблемами. Але ми не можемо їх покинути", — зазначив радник Порошенка.
Нагадаємо, народні депутати проголосували за законопроекти про "особливий статус" Донбасу та амністію учасників подій на сході України.
Президент України Петро Порошенко переконаний, що прийняті у Раді закони про амністію і особливий статус окремих районів Донбасу є кроком на шляху мирного врегулювання ситуації на сході України. Проте глава держави не впевнений у їхній ефективності.