“Коли ви бачите як довкола буяють ліси, це вас надихає та робить щасливим. Ми намагаємося приділяти багато уваги красі віденських лісів”, - каже шеф-кухар ресторану Hanner (Австрія) Хайнс Ханнер.

Лангуст під майонезом з базиліком або голуб у хрусткій шкірці з кедрових горіхів. Під керівництвом Ханнера поєднання місцевих інгредієнтів виливається у нові смакові відчуття.

“Ми намагаємося поєднати переваги класичної кухні з тими перевагами, які мають сучасні страви. Це означає, що класична кухня дає вам можливість насолодитися смаком, а від сучасної - ви повинні очікувати якоїсь несподіванки”, - каже Хайнс.

У ресторані Hanner щуку з озера Аттер подають з бобовим рагу. Боби збирають практично біля самих дверей ресторану. У поєднанні з білим вином і телятиною вони створюють багате рагу. На солі та перці кухар не економить.

“Не бійтеся приправляти страви - це дуже важливо. Так, власний смак їжі потрібно зберігати, але є інгредієнти, які майже не мають власного смаку, і якщо їх достатньо не приправити, вони будуть ніякі”, - ділиться секретами шеф-кухар.

Масло з часником та тмином надають рибі потрібного аромату. Кухар викладає її зверху на боби і телятину та поливає соусом з куркуми. Нетрадиційне поєднання інгредієнтів показує кулінарну філософію Хайнса Ханнера.

“Важливими є пристрасть та любов до того, що ви робите. Я завжди казав, що готую не для гостей, а для себе”, - каже Ханнер.

Врешті щуку обдувають димом з тмину - це ще більше підкреслює її смак.

“Готування їжі дуже схоже на розвагу. Ніхто не захоче їсти одне і те саме щодня. Щобільше нам пропонуватимуть різноманітних страв, то більше ми отримуватимемо задоволення. А у їжі задоволення відіграє важливу роль”, - зазначає Хайнс.

Любов до готування їжі та інноваційні ідеї - саме це поєднання стало запорукою успіху страв Хайнса Ханнера.