Найбільший термін отримав китаєць Хуан Гуанюй. Заробивши величезні статки на торгівлі електронікою, він, на думку його зарубіжних колег, перейшов дорогу конкурентам і був засуджений за дачу хабарів чиновникам і фінансові махінації.
Крім тюремного терміну він заплатив ще й штраф в 88 млн. доларів. У 2006 році Гуанюй вважався найбагатшим китайцем.
Трохи менший термін отримав засновник збанкрутілої молочної імперії Parmalat Калісто Танці. Махінації італійця призвели до краху компанії.
Танці приховував справжній фінансовий стан компанії та перекладав гроші акціонерів на рахунки сімейних фірм. Танці володів чудовою колекцією живопису, включаючи полотна Ван Гога, Пікассо і Модільяні, яка була конфіскована.
Потрапили в рейтинг і російські в’язні Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв. Їх компанія "ЮКОС" тепер належить державі. Обоє вже провели за гратами по 7 років, зараз їм пред’являють нові звинувачення — у відмиванні грошей, а Ходорковському ще й у розкраданні більше 20 млрд. доларів. Обом світить ще по 8–9 років в’язниці.
Потрапили в рейтинг і мільярдери, засуджені заочно. У їх числі екс-прем’єр-міністр Таїланду Таксин Чинават. Почавши з торгівлі комп’ютерами, він заснував компанію Shin Corp, яку потай продав сінгапурським інвесторам, не сплативши жодних податків. Половина статків Чинавата конфіскована на користь держави. Сам він утік з країни.