Батьки не вірять у провину сина. І без страху ходять у магазин та на ринок.

Мені нічого боятися. Хто привітається - тому вдячний, а хто ні - це його особиста справа, - говорить Дмитро Дрижак.

Як пише видання "Комсомольська правда в Україні", батько Дрижака відома людина в селищі - чотири роки був першим заступником голови районної адміністрації, потім головним інженером місцевого автодору. Товаришував з багатьма важливими людьми, в тому числі і з звільненим генералом Парсенюком.

Останні роки батьки Дрижака жили в Росії, але запевняють, що за життям сина слідкували - зідзвонювалися по два-три рази на тиждень.

"Робота йому подобалася. Професію він вибрав собі сам. Коли вступав у Херсонський інститут міліції, вісім разів запитав його: "Ти впевнений, синку?". Він відповів, що так. В органах Женя пропрацював шість років", - каже батько Дрижака.

Нагадаємо, 26 червня у смт Врадіївка на Миколаївщині сталось резонансне зґвалтування. Затримали трьох працівників правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної Ірини Крашкової.

Під вартою перебувають підозрювані Дмитро Поліщук, Євген Рябіненко та Євген Дрижак. У цій справі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад.

Проти двох підозрюваних у резонансному зґвалтуванні відкрили ще два кримінальні провадження.