Для комплектування так званих "миротворчих підрозділів" для Нагірного Карабаху людей шукають серед жителів Донбасу, які мають російське громадянство. Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки.

Цікаво Азербайджан святкує, Вірменія протестує: що буде далі з конфліктом в Нагірному Карабасі

Одночасно з цим росіяни прискорюють процес примусової паспортизації населення. Це питання особисто контролює російське командування на тимчасово окупованих територіях.

Також окупанти розглядають питання запровадження обмежень громадянських прав для осіб, які мають паспорт громадянина України. Зокрема з наданням статусу "іноземного громадянина",
– повідомляє Міноборони.

Такий статус позбавляє українських громадян "виборчого права", хоча ніхто й не визнає виборів на Донбасі. Також українці не можуть укладати цивільно-правові угоди, які потребують посвідчення від нотаріуса.

Для чого Росії "миротворці" в Карабаху?


Багато військових експертів сходяться на думці, що в такий спосіб Росія просто отримає легітимне право на введення своїх військ у цей регіон на Південному Кавказі.

Раніше Росія брала участь у війні лише шляхом постачання озброєння Вірменії, адже мала вагомий аргумент не втручатися особисто – Туреччину. Тепер її війська перебуватимуть там за згодою обох сторін конфлікту.