Попри те, що в США Вудленд (Роман Романов) "опинився у люблячій родині, він вирішив знайти свою рідню". Він поїхав у Росію і, знайшовши свою матір, переїхав до Долгопрудного Московської області.

Дивіться також Не має мандату від ЄС, – Мішель про поїздку Орбана до Путіна

Що відомо про громадянина США, якого засудили в Росії

Російський суд у четвер (4 липня – 24 Канал) засудив громадянина США Роберта Вудленда (або Романа Романова) до 12,5 років колонії суворого режиму після того, як визнав його винним у спробі збуту наркотиків,
– заявив його адвокат та московська прокуратура.

Адвокат американця заявив, що Романов визнав свою вину частково.

У заяві прокуратури Москви мовиться про те, що Роберта Вудленда затримали тоді, коли він кидав наркотики у схованку.

Російська прокуратура заявила, що громадянин США у складі "великого злочинного угруповання" перевіз орвєнтовно 50 грамів мефедрону (різновид амфетаміну) з пункту приймання під Москвою до квартири. Там він нібито пакував наркотики, щоб потім продавати.

У січні 2024 року Останкінський райсуд Москви арештував Роберта Вудленда на 2 місяці за звинуваченням у "незаконному зберіганні наркотиків і приготуванні до злочину".

Американське видання пригадало, що Вашингтон неодноразово закликав усіх американців негайно покинути Росію, посилаючись на ризик незаконних затримань і переслідувань з боку російських служб безпеки.

Коротко про історію Вудленда

Коли Роберт Вудленд знайшов своїх рідних у Росії, то переїхав у місто Долгопрудний та влаштувався там працювати вчителем англійської мови.

З моїми знаннями я можу тут добре заробляти. Буду мамі та сестрі допомагати з грошима,
– заявляв Романов.

Він також розповідав, що потім обов'язково переїде у Москву та зробить все, щоб забрати з села російську рідню.