Поліцейські прийшли до 60-річного чоловіка додому з постановою суду. Її вручили дружині підозрюваного і захотіли оглянути будинок.

Тим часом В Харкові чоловік стріляв з вікна багатоповерхівки заради розваги

Стрілянина у Підмосков'ї: що відомо

  • Тоді, коли поліцейські зайшли на ділянку, підозрюваний почав стріляти з вікна з автоматичної зброї і кидатися гранатами.
  • Загалом чоловік використав не менше 20 гранат.
  • Чоловік влаштував вибух, після почалася пожежа. Через деякий час пролунали ще кілька вибухів.
  • Один спецназівець отримав поранення в ногу, однак його життю нічого не загрожує.
  • У будинку на момент початку стрілянини перебували дитина і троє дорослих – родичі стрільця. Пізніше вони покинули будинок.
  • Чоловік же відмовився здаватися і більше 9 годин вів стрілянину.

Дім обстріляли, у ньому спалахнула пожежа: дивіться відео

Дім охопила пожежа

Чоловік один залишився в охопленому вогнем будинку. За попередніми даними, він загинув. Джерело в поліції повідомило, що нападник сам підпалив арсенал зброї з боєприпасами. Це призвело до пожежі, яка охопила верхній поверх, де знаходився зловмисник.

За його словами, пожежу ніхто не гасив, бо дім може бути наповнений вибухівкою і гранатами. Це могло загрожувати життю пожежних. Після того, як пожежа згасне, в котеджі почне працювати оперативно-слідча група. Селище оточили, туди стягнули сили поліції і Росгвардіі.

Відносно чоловіка, якого як повідомляють ЗМІ звати Володимир Барданов, вели кілька виконавчих проваджень. Зокрема йдеться про податкові борги на 148 тисяч рублів.