Чоловіка підозрювали у розтраті грошей "Смоленського банку". Тіла загиблих виявили у їхньому помешканні на Мосфільмівській вулиці.

Жахливо В Італії чоловік вбив молоду дружину-українку й втік від арешту: його оголосили в розшук

Вбита уся сім'я Яхонтова

Убитий – колишній заступник керівника московської філії "Смоленського банку" Михайло Яхонтов. Його, дружину та 8-річного сина знайшли мертвими зі слідами насильницької смерті.

Мотиви вбивства наразі встановлюються. Розглядають кілька версій, серед них фінансова. Порушено кримінальну справу про вбивство двох та більше осіб.

Телеграм-канал Baza без посилання на джерело повідомляє, що Яхонтови не виходили на зв'язок з 24 жовтня. За даними соцмереж, знайомі сім'ї взяли у домробітниці ключі від квартири та виявили тіла.

Тіло Михайла начебто лежало в коридорі біля дверей, його голова була накрита подушкою. Його дружина мала ножові поранення, а у восьмирічного сина – зламана шия.

Судимість за розтрату грошей банку

  • Раніше Яхонтов був судимий за розтрату та навмисне банкрутство.
  • У березні 2019 року Тверський суд Москви визнав його та ще трьох колишніх топ-менеджерів акціонерного товариства "Смоленський банк" винними у великій розтраті та навмисному банкрутстві кредитної установи.
  • Яхонтов отримав 6 років позбавлення волі. Крім того, суд задовольнив позов Агентства зі страхування вкладів про солідарне стягнення з чотирьох колишніх топ-менеджерів понад 8,4 мільярда рублів.
  • За даними соцмереж, Яхонтов залишився винен за цивільним позовом понад два мільярди рублів.