00:24

Колишній голова інформаційного відділу "Правого сектора" Борислав Береза вважає, що керівництво партії могло втратити контроль над регіональними відділеннями військово-політичного руху, зокрема у Мукачевому.

23:24

Двоє бійців "Правого сектора", причетних до стрілянини в Мукачевому, здались Службі безпеки України, щоб розповісти про події на Закарпатті. Про це повідомляє як командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький, так і у СБУ.

Два наші бійці вийшли і свідомо здались СБУ. Вчинили як Воїни, прийняли виважене і важке рішення. Мета - дати повну інфо...

Posted by Андрій Стемпіцький on 13 липня 2015 р.

СБУ затримала двох представників «Правого сектору», причетних до подій у МукачевомуУ результаті спеціальної операції С...

Posted by Гітлянська Олена on 13 липня 2015 р.

22:34

Віктор Балога розповів, що перед стріляниною міський голова Мукачевого отримав доповідь від начальника міліції міста про те, що нардеп Ланьо запросив "в гості" "Правий сектор".

21:58

Бійців "Правого сетора" активно підтримує місцеве населення. Навіть поранених переховували закарпатці у своїх хатах.

21:18

Словаччина також збільшила кількість патрулів на кордоні з Україною після стрілянини в Мукачевому. Водночас у МЗС сусідньої країни наголошують — мукачівські події не мають вплинути на перспективи безвізового режиму, бо спочатку Україні треба виконати всі необхідні технічні умови.

20:22

З’явилось відео розмови з хлопчиком, якого викрали бійці "Правого сектора". Хлопчик розказує, що боєць підійшов до нього і запропонував шоколаду і печиво.

19:30

За даними СБУ, у селі Лавки поблизу Мукачевого досі переховуються 10 бійців "Правого сектору".

18:32

В "Правому секторі" заявляють, що не засуджують тих бійців, які вирішили покинути 7 батальйон і перейти у полк "Азов".

18:02

"Правий сектор" на Закарпатті очолює колишній співробітник міліції, який був звільнений за службову невідповідність.

17:31

Як повідомили в МВС більшість бійців з сьомого окремого батальйону Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" переходять у полк "Азов".

16:03

Представник "Правого сектора", командир ДУК Андрій Стемпіцький вважає вигадками історію про те, що бійці ПС взяли в заручники хлопчика. Місцеве видання Mukachevo.net повідомляє, що інформацію про захоплення заручника не підтверджують місцеві.

15:58

Офіційний Twitter РНБО зламали представники "Правого сектора". Про це вони написали на цьому ж Twitter.

14.33

Представників "Правого сектора" звинуватили у захопленні в заручники 6-річного хлопчика.

Міністр внутрішніх справ та Голова Служби безпеки доповіли Президентові про ситуацію довкола захоплення в заручники 6-лі...

Posted by Святослав Цеголко on 13 липня 2015 р.

14.14

Прем'єр Арсеній Яценюк доручив звільнити всіх працівників Закарпатської митниці.

13.20

special forces on the road to Lavky village near Mukachevo (Zakarpattya region). July 13

Posted by Petro Zadorozhnyy on 13 липня 2015 р.

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль розповів, що під час спілкування з ним Дмитро Ярош негативно оцінив дії ПС в області.

12.17

Працівники ГПУ почали проводити допити у зв'язку з конфліктом у Мукачевому. Перші у списку — нардепи Михайло Ланьо і Віктор Балога.

11.53

Водночас Дмитро Ярош спростував інформацію про переміщення батальйонів ДУК з місць своєї дислокації.

Разом з керівництвом АТЦ працюємо над стабілізацією ситуації. Будь-яка інформація про переміщення з місць своєї дислок...

Posted by Дмитро Ярош on 13 липня 2015 р.

11.42

Сто бійців "Правого сектора" відправились на Закарпаття. Це резерви організації із Львівщини та Рівного.

10.57

Місцева влада Мукачевого відмінила у місті всі масові заходи та ввела посилений режим пильності служб.

10.10

Голова СБУ Василь Грицак пообіцяв справедливе розслідування інциденту в Мукачевому, якщо бійці ПС здадуть зброю і почнуть співпрацювати із владою.

9.40

Лікарі прооперували бійців "Правого сектора", яких випустили з оточення. За словами медиків, одному хлопцю 17 років, іншому 20-22 роки. У першого перелом передпліччя, у другого — відкритий перелом гомілки.

9.03

Штурмувати бійців "Правого сектора" не будуть, вважає прес-секретар прокуратури Києва Олена Яхно.

Мой информированный источник в Мукачево сообщает, что скорее всего никакого штурма уже не будет, "потому что нечего штур...

Posted by Алёна Яхно on 12 липня 2015 р.

8.58

Після відносно спокійної ночі під ранок у місті знову чули постріли.

8.40

За 50 кілометрів від Мукачевого, військові облаштували блокпост з БТРами та важкою технікою.

7.33

Ситуацію у Мукачевому обговорять на засіданні Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони під керівництвом Президента Петра Порошенка.

Події в Мукачево стануть головною темою Військового кабінету, який Президент проведе у понеділок. Нагадаю, що Військовий кабінет є робочим органом РНБО.

Posted by Святослав Цеголко on 12 липня 2015 р.