"Розумна" лампа від Sony
Ця лампа відрегулює температуру та вологість повітря, слугуватиме датчиком руху для сигналізації й виконуватиме ще цілу низку корисних функцій у домі.
Мультифункціональний світильник підтримує повний спектр кольорів, дозволяє відкоригувати яскравість та налаштувати автовмикання за допомогою смартфона.
Цей своєрідний "хаб" для розумного дому здатний підключатися до будь-якої побутової техніки через Wi-Fi. Лампа оснащена різноманітними датчиками, інфрачервоним контролером, мікрофоном, динаміком і навіть окремим слотом для карти MicroSD.
Випробувати сповна функціонал "розумної" лампи зможуть наразі японці, вихід на інші ринки компанія поки не анонсувала.
Сперматозоїди з "моторчиком"
Вони допоможуть безплідним чоловікам зачати дитину. Йдеться про випадки, коли причиною безпліддя є надто мала рухливість чоловічих статевих клітин. Доставити пасивних сперматозоїдів до яйцеклітини жінки допоможуть так звані "спермоботи" — винахід учених з Інституту інтегративних нанонаук у Дрездені.
Місяцехід Lunar Quattro
Робочий прототип Lunar Quattro показали на міжнародному автосалоні у Детройті. У нього алюмінієві колеса апарата надруковані на 3D-принтері, а високоякісними фото-та відеозображеннями з Місяця забезпечать одразу кілька HD-камер.
Живитися місяцехід буде від сонячної панелі. Апарат планують відправити на природний супутник Землі наступного року в рамках конкурсу Google Lunar Xprize.