На який чорт нам здалася якась зміна влади в Росії? Навіщо нам переживати за усіх цих Навальних з їх протестами? За якусь дестабілізацію, за зміну влади, щоб скинули Путіна і тому подібне.

Читайте також: "Кремлівська доповідь" США: як і коли список подіє на оточення Путіна

Для чого це все нам потрібно? Путіна і його правлячу тусовку ми вже всі добре знаємо. Ми до них звикли, призвичаїлись і вже розуміємо, чого від них можна чекати, на що вони спроможні, а на що навряд колись осміляться. Що Росія з Путіним хоч і рішуча, але все ж рішуча ніяк не до кінця. Від такої Росії, таких її дій ми, як-не-як, вже навчилися. якщо не повноцінно воювати, то більш менш успішно тримати оборону. Можемо вижити і захиститись проти такої Росії.

Навіщо ж нам якісь внутрішні перетворення там і якась зміна влади? Будь-хто інший, будь-хто новий, будь-який Навальний, або Кадиров буде для нас значно гіршим, якщо прийде до влади.

Путіну та його тусовці є, що втрачати. Свої гроші на іноземних рахунках, розкішне життя своїх дітей та онуків у цивілізованих нормальних країнах, врешті-решт свою спокійну старість без Гаазького трибуналу. Ми вже знаємо, що ця тусовка не піде на тотальну війну з нами і нову повноцінну холодну війну з усім світом. Вони все-таки не готові до справжнього і повного розриву відносин та відкритої конфронтації з усіма.

Тим, хто їх змінить, не буде що втрачати принаймні на перших порах. Їм треба буде доводити свою силу і стверджуватись в першу чергу перед своїми ж російськими рабами та підданими. А краще ствердження перед своїми рабами, яке вигадали в Росії за останні століття, це війна.

Навіщо нам якась внутрішня дестабілізація в Росії, якщо із внутрішньою дестабілізацією вони кожного разу боряться додатковим розпалюванням війн із сусідами? Якщо у разі дестабілізації вони завжди не збавляють обертів війни, а навпаки нарощують їх. Поки в Росії впевнено почуває себе і впевнено тримається путінська тусовка, у нас є ще десяток-другий більш менш спокійних і впевнених років на те, щоб все ж підготуватися до можливої тотальної війни після приходу в Росії до влади якоїсь нової породи божевільних. Щоб встигнути у потрібний момент бути готовими вже не тільки захищатись, але й воювати.

Тому поки що вболіваймо за Путіна. Дай Бог йому здоров'я

Читайте також: Росія хоче заселити Донбас якутами та бурятами