Як повідомляє пресцентр СБУ, оперативники та слідчі з’ясували, що організували це вбивство троє представників кримінальних кіл з України та Грузії. Вони діяли за вказівкою ватажків одного з грузинських злочинних угруповань. Останні, зі свого боку, планували "усунути" двох своїх грузинських конкурентів.

Зверніть увагу! Росія організувала підрив авто українського розвідника в Києві в квітні 2019-го

Через українського спільника вони підшукали "кілера". А той погодився виконати завдання за 20 тисяч доларів. Опісля імовірному вбивці передали інформацію, зокрема фото та відеоматеріали, а також особисті дані потенційних жертв.

Крім того, йому додатково оплатили переліт до Тбілісі та організували зустріч із грузинськими фігурантами справи. Вже у Грузії під час зустрічі один із організаторів злочину передав "кілеру" 4 тисячі доларів авансу, автомат і вибухівку. Усе це контролювали правоохоронці.

Скоїти вбивство громадян Грузії мав українець

Виконавця вбивства правоохоронці затримали у Харкові. Це громадянин України та представник українських кримінальних кіл, що мають стосунок до організації злочину.

Йому повідомили про підозру за статтею Кримінального кодексу про умисне вбивство. Згодом Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на шістдесят днів без права внесення застави.

Водночас у Грузії місцеві правоохоронці затримали замовників вбивства. Це місцеві жителі. Також відбулася низка обшуків за місцем їхнього проживання.

Цікаво! У Києві накрили велику "ботоферму" росіян: які провокації вона влаштовувала

Викриття злочину здійснювалось під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора України спільно зі слідчими Головного слідчого управління СБУ.

СБУ попередила замовне вбивство в Грузії: як затримували зловмиників – відео