За останні роки масово продавати непотріб через інтернет почали і українці. І обсяг безкоштовних інтернет-оголошень щорічно зростає більш ніж вдвічі - каже представник одного з найбільших порталів з такими об’явами.

”Велика кількість оголошень в рубриках “дитячі товари”, порядку 160 тис. товарів, “тварини”, порядку 100 тис., ну і часто продають такі дрібні товари як мобільні, різна побутова техніка”, - каже представник порталу безкоштовних оголошень Юрій Мухін.

Інтернет сьогодні - майже те саме, що і традиційний блошиний ринок. Але якщо на реальному ринку треба бути готовим простояти певний час за своїм імпровізованим прилавком, спілкуючись із покупцями, то завдяки мережі і час економиш, і аудиторія потенційних покупців куди більша. Сюзанна продає свою весільну сукню. Каже, сама купила її недешево, відтак не хоче, аби дорога річ роками висіла у шафі без користі.

”Після весілля здала її в хімчистку, на реставрацію, тобто в салоні попідшивали усі бісеринки, все відреставрували, вона в ідеальному стані, і ціна за неї навіть зараз, я виставляю досить таки не низька. Ми так продали вже кілька речей - фотоапарат, чоловік продав, я продала ноутбук, це досить таки зручно і швидко”, - каже Сюзанна Пономаренко.

Втім, представники нетрадиційної медицини застерігають, разом із річчю певної людини, можна на додачу отримати і її нематеріальний спадок. Адже речі вбирають енергетику своїх власників.

”В нас є препарати, які можуть дуже чітко з кожного предмету зняти ауру, і коли людина купляє речі старі, вона може купити річ, в які людина була агресивна, і ця агресія може передатися людині”, - каже біоенерготерапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини Людмила Сабліна.

Втім, це стосується не лише вживаних речей, а й нових, адже їх хоча і не носили, то принаймні робили інші люди. Відтак, купуючи речі - радять прислуховуватися до відчуттів які вони викликають.