Про це із посиланням на портал Politico.eu, де були зібрані ці свідчення, пише Le Monde.

Читайте також: Бережись харасменту: сексуальні домагання в Україні

Задля викриття явища, яке зачепило більше половини жінок в Євросоюзі, Європарламент у середу 25 жовтня організував пленарну дискусію, присвячену питанню харасменту у стінах організації, додає видання.

Тут (у Європарламенті – "24") не більше випадків сексуальних домагань, ніж в інших місцях. Але і не менше. Ми несемо колективну відповідальність за те, щоб це припинити. Ми повинні покласти край відсутності гарантій трудових договорів для наших помічників у той час, як 95% наших жінок звільняють, коли вони повідомляють про подібні факти,
заявив соціаліст Едуар Мартен під час дискусії.

Випадки сексуальних домагань стосувалися першочергово всіх парламентських помічниць, йдеться у статті. У Європейському парламенті налічується 751 депутат і близько 5 тисяч помічниць, як на договірних засадах (національні трудові договори, коли вони працюють у країнах-членах ЄС – "24"), так і на непостійній роботі, зауважує автор публікації.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви і коханки Гарві Вайнштейна та їхні відверті зізнання

Нагадаємо, нещодавно газета The New York Times опублікувала статтю, оприлюднивши відомості про сексуальні домагання кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Після цієї статті більше 20 зіркових жінок із Голлівуду зізналися про сексуальні домагання з боку продюсера.