Джарти попросили оцінити рішення про продовження на 25 років терміну базування Чорноморського флоту Росії в Севастополі. "Для нас це означає, що Росія продовжить допомагати населенню Криму і Севастополя", - заявив він.
На його думку, дуже важливо, що Україна знайшла спільну мову з дружнім народом. "Погодьтеся, не можна сказати, що Севастополь - це українське місто. Його споконвіку називали російським містом, містом російської слави. І ми повинні пишатися, що там перебуває російський Чорноморський флот", - заявив Джарти.
Кримський прем'єр також прокоментував домовленість про відновлення роботи над проектом будівництва мосту через Керченську протоку. За його словами, розглядаються п'ять-шість передпроектних пропозицій, у тому числі і проект будівництва не надземного, а тунельного транспортного переходу.
"У різних пропозиціях - різна довжина мосту, від 5 до 10 кілометрів. За попередніми підрахунками, будівництво обійдеться в мільярд доларів - це якщо не рахувати витрати на спорудження під'їзних шляхів та іншої інфраструктури. З інфраструктурою вартість коливається від 1,4 до 1,7 мільярда", - додав він.
Він пояснив, у чому полягає вигода для Криму від цього проекту. "Це навіть не вигода, а економічний прорив. Будівництво мосту - це тисячі робочих місць. Думаю, завдяки транспортному переходу відвідуваність Криму значно зросте - а це розвиток рекреаційної сфери, туризму", - відзначив він.
За словами Джарти, міст стане частиною великого транспортного комплексу: у нього увійде аеропорт, буде перевалка сухих вантажів. "Коли перехід запрацює, в Криму почнеться інше життя", - резюмував чиновник.
Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти в інтерв'ю заявив, що "не можна сказати, що Севастополь - це українське місто".