Заробіток інфлюєнсерів залежить від трьох факторів, серед яких: тривалість відео, кількість підписників і місцеперебування автора контенту. Так, за тисячу переглядів на ютубі українці можуть отримати від 1 до 2 доларів.

Цікаво Винник заявив, що у нього "черга за дуетами": Доротюк назвала його "відірваним від реалій"

Водночас значну частину доходу блогерів складає реклама, ціна якої залежить від компанії, що просуватимуть. Також інфлюєнсери можуть фінансово збагатитися завдяки наявності спонсора або донатів від шанувальників.

Згідно з дослідженням, яке провела "Економічна правда", найбільший прибуток завдяки монетизації мають новинні канали – вони заробляють від 50 тисяч доларів на місяць. Розважальний контент отримує від 5 тисяч доларів на місяць, інтерв'ю – від 800 доларів, а авторський – від 1000 доларів. Так, канал Раміни Есхакзай заробляє від 4 тисяч доларів прибутку, а Олексія Дурнєва – від 8 тисяч доларів.

Заробіток українських блогерів на ютубі
Заробіток українських блогерів на ютубі / Скриншот з відео

Що цікаво, прибуток блогерів значно збільшується, якщо, крім монетизації, ще врахувати рекламу. У такому випадку заробіток інфлюєнсерів може сягати до 25 тисяч доларів на місяць.

Прибуток блогерів завдяки рекламним інтеграціям
Прибуток блогерів завдяки рекламним інтеграціям / Скриншот з відео

Нагадаємо, днями свій прибуток розкрила блогерка-мільйонниця Олена Мандзюк. За один з місяців через ФОП вона заробила 516 130 тисяч гривень.