У свою чергу, Кудринського підозрюють у тому, що він намагався приховати участь Дрижака у злочині. Припускають, що 27 червня, після скоєння Поліщуком, Рябіненком і Дрижаком злочину, останній повернувся на чергування до райвідділу і вранці, на початку робочого дня, розповів про скоєний ним злочин Кудринському.

Того ж дня Кудринский і Дрижак викликали Рябіненка до райвідділу. Кудринський підозрюється й у тому, що в одному із кабінетів, застосовуючи фізичну силу і погрози, він змусив Рябіненка свідчити, що Дрижак не ґвалтував і не бив постраждалу Ірину Крашкову.

Відтак, майор міліції Михайло Кудринский підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України "Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством, застосуванням зброї або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями". Йому загрожує 3-8 років тюрми із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, рішенням суду також арештований заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції. Він пробуде під арештом до 31 серпня.

Як відомо, на Миколаївщині затримали працівника правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної жінки.

У містечку, де два міліціонери зі спільником зґвалтували і мало не вбили 29-річну Ірину Крашкову, тривають акції протесту. І навіть дещо запізніле втручання МВС і Генпрокуратури не може заспокоїти людей.

У зв'язку із резонансним зґвалтуванням Україною прокотився ряд протестів. Більшість вимагає покарання для ґвалтівників та звільнення міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Через події у Врадіївці затримали заступника начальника місцевої міліції, йому інкримінують підозру у приховуванні злочину.