”В принципі голоси є, я думаю, що це десь після 310 голосів були пропозиції про те, щоб провести голосування в таємному режимі, тоді, мовляв, ми будемо розкуті і отримаємо результат в 400 і більше голосів. Я думаю, різниці немає - 300, 400. Головне, щоб було позитивне рішення, бо все інше призведе до того, що ми отримаємо таку – невизначеність”, - каже голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
“Серед депутатського корпусу проти даного підходу заперечень не має, є деякі нюанси, з моєї точки зору по працевлаштуванні деяких політиків, які б хотіли, щоби вибори проходили якнайшвидше. Як мені здається це їхня проблема, і це не проблема всієї держави”, - каже голова фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов.
Представники ж опозиції запевняють, що навіть у таємному форматі не голосуватимуть. Відтак, кажуть у четвер буде не більше 320 голосів.
”Наскільки я проінформований, то НУ-НС не збирається збільшувати кількість людей, які голосували, а “БЮТ-Батьківщина” не збирається взагалі голосувати за внесення змін до Конституції , тому я думаю, що, я залишаюся на своїй позиції - 300 є, але я не бачу більше як 320 голосів для внесення таких змін”, - каже заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.
Нагадаємо, 19 листопада минулого року парламент попередньо схвалив зміни до Конституції. Документом закріплено, що всі органи влади обиратимуться терміном на 5 років. Відповідно, наступні вибори до Верховної Ради мають відбутися в останню неділю жовтня 2012 року, а Президента - в останню неділю березня 2015 року.