Акробатам, гімнастам, дресирувальникам і їхнім підопічним довелося опановувати нову стихію. В результаті звичні на перші погляд трюки стали більш видовищними.
“Тут є три сценічні площадки: вода, сцена і цей купол. Тобто дає можливість показати одночасно цирк, циркові номери на сцені і в потворі і на воді. Все разом зі світловими ефектами, піротехнікою, все це створює феєрію”, - каже генеральний директор Національного цирку України Володимир Шевченко.
Великі хижаки у новій програмі участі не беруть - поїхали на гастролі. Глядачам покажуть яскравих папуг, веселих мавп, єнотів, морських котиків і рептилій. Дресирувати останніх у нових умовах виявилось найскладніше, адже ці тварини опинилися у своєму природному середовищі.
“Достатньо складно. Тому що вони всі такі непередбачувані. До них потрібно привикнути, вивчити всі їхню поведінку”, - каже дресирувальник екзотичних тварин Олексадр Честяков.
Утім й іншим артистам довелося не легко. Як не як, а у воді рухатись складніше.
“Це складніше тільки тому, що тканина намокає і стає дуже важкою. Тому фізично це складніше”, - каже гімнастка Анна Вишинська.
Одне з найбільш захоплюючих видовищ - виступ людини-амфібії. Чоловік, витримує без повітря до п`яти хвилин, умістившись при цьому в скляному кубі розміром 50 на 50 сантиметрів. Артист запевняє, що не володіє секретами Коперфілда, а просто регулярно займається йогою.
“Це простою мовою. Входиш в транс. Серцебиття зменшується, тиск зменшується і ні про що не думати. Тільки так можна досягти якихось результатів. Але я повинен бути фізично підготовленим до цього. Бути голодним. Не їсти, не пити кави і займатися, щоби тіло слухалося, не було ніякої зайвої рідини в організмі”, - каже людина-амфібія Ахмет Сурхадтілов.
Нову програму київські глядачі зможуть дивитись до середини травня. А вже восени в Цирку буде готовий новий сюрприз - дресировані слони.