Його назва походить з німецької мови і в перекладі означає - місто на перехресті. Заснували Страсбург римляни. Архітектура міста - чудовий приклад поєднання французьких та німецьких традицій. Це нескладно помітити у типовому кварталі Мала Франція, що розташований неподалік від Собору. Колись тут мешкали здебільшого ремісники, зокрема кравці та мельники. Саме у Страсбурзі всесвітньовідомий Йоган Гуттенберг винайшов друкарство - це зробило місто популярним.
Старовинний головний собор Страсбурга височить над містом. Це символ поєднання різних культурних епох, які вплинули на розвиток міста. Собор зводили у декілька етапів впродовж 400 років. Він здіймається в небо на 145 метрів. В XV столітті, коли було завершене будівництво, собор Страсбурга став найвищою будівлею в світі. Тут гармонійно поєднані римські та готичні архітектурні традиції, що зрештою і сприяло його світовій славі.
Завдяки зведенню Європейського Парламенту, в самому центрі міста посилився імідж Страсбурга як міжнародного політичного центру. Тут також розміщені Європейський суд з прав людини та Рада Європи. Застерігаємо: їздити містом на власному авто не варто, це може стати справжнім жахом для вас. Тож краще оберіть для подорожі знамениті місцеві трамваї.
Шукрут - найвідоміша страва кухні Ельзасу. Це квашена капуста, яку готують із сосисками, ковбасою чи м’ясом. Численні місцеві ресторани пропонують вам відкрити витончені смаки різноманітних рецептів шукрут. Остання порада: якщо ви зібралися у Страсбург - заплануйте подорож на зимові місяці. Буде холодно. Однак це найкращий сезон для дегустації всесвітньовідомої ельзаської шукрут.
2 хв
Страсбург - місто на перехресті
Місто Страсбург розташоване на французько-німецькому кордоні. Страсбург - економічний та культурний центр департаментів Нижній Рейн та Верхній Рейн.