Про це у понеділок пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на МЗС цієї країни.

Оскільки Мукачеве знаходиться лише в кількох десятках кілометрів від словацького кордону, поліція Словаччини відразу після інциденту, в той же день вжила необхідних заходів безпеки. Вони включають, зокрема, збільшення кількості патрулів, спорядження для поліції та прикордонників, а також інші заходи по забезпеченню безпеці громадян Словаччини та захисту словацько-українського кордону,
— йдеться у відповіді речника МЗС Словаччини Петера Стано на запит німецького видання Deutsche Welle.

Як зазначається, поліція Словаччини стежить за ділянкою кордону, поблизу якої трапився інцидент, і регулярно обмінюється інформацією з українськими партнерами.

Водночас речник словацького зовнішньополітичного відомства наголосив, що інцидент в Мукачевому не має вплинути на питання візового режиму з Україною. За його словами, це окремий процес і про введення безвізового режиму можна буде говорити лише коли Україна відповідатиме всім технічним і законодавчим критеріям.

Нагадаємо, в неділю повідомлялось, що Угорщина також посилила охорону свого кордону і зменшила пропуск українців на свою територію через неспокійну ситуацію в Мукачевому.