Таку думку в коментарі сайту "24" висловив український політолог Кирило Молчанов.

Я не знаю, хто це зробив – "українська ДРГ" чи це внутрішні розбірки з перерозподілу сфери впливу – але за цим чітко видно тенденцію, що обличчя, які починали бойові дії в 2014 році на Донбасі, хочуть замінити на нових представників,
– сказав він.

Політолог нагадав, що ми неодноразово чули від Леоніда Кучми, що Київ не вестиме переговори із Захарченком і Плотницьким. На думку політолога, Росія готує грунт, щоб у разі прогресу врегулювання ситуації на сході України з того боку були представники, з якими українській владі було б прийнятно вести хоч якісь консультації.

Нагадаємо, уранці 8 лютого внаслідок теракту загинув бойовик Михайло Толстих, більш відомий як "Гіві" ватажок угрупування "Сомалі".

Раніше військовий експерт Антон Міхненко в коментарі сайту "24" відзначив, що Кремль використав таких як "Гіві", "Моторола", "Бетмен" в певний проміжок часу для досягнення власних інтересів, а зараз Російська Федерації просто від них позбавляється. Тому всі постаті на кшталт "Гіві", каже експерт, рано чи пізно будуть знищені Росією.

Читайте також: Росії такі люди як "Гіві" не потрібні, тому вона від них позбуватиметься, – військовий експерт