У лісосмугу, де таксист Сергій Рябіненко, міліціонери - Євген Дрижак і Дмитро Поліщук познущалися над 29-річною Іриною Крашковою, з'їхалися міліціонери і поняті.

"Мій підзахисний показав все як було, від попередніх свідчень не відходить. Зокрема як тримав Ірину, коли її ґвалтували. Я сподіваюся, що слідство буде об'єктивним. Але на мою думку, Сергій навіть не бив дівчину, а тримав, коли її ґвалтували. Але у Врадіївці міліція настільки залякала людей, що у нього не було іншого виходу, ніж обмовити себе", - розповів адвокат Сергія Рябіненка Олексій Гончарук після закінчення відтворення

"Вона трохи плутається у свідченнях. Це може бути у зв'язку з сильною травмою голови, а можливо і з інших причин", - коментує адвокат.

У відтворенні брала участь і постраждала Ірина Крашкова. Дівчину привезли спеціально з лікарні. Але вона розповідала деталі злочину окремо від Рябіненка.

Нагадаємо, 26 червня у смт Врадіївка на Миколаївщині сталось резонансне зґвалтування. Затримали трьох працівників правоохоронних органів за підозрою у зґвалтуванні і жорстокому побитті 29-річної Ірини Крашкової.

Під вартою перебувають підозрювані Дмитро Поліщук, Сергій Рябіненко та Євген Дрижак. У цій справі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад.

Пізніше проти них відкрили ще два кримінальні провадження.