Наразі додаток доступний лише жителям США. Зокрема додаток вміє зчитувати об'єкти, текст, знаки, штрих-коди та гроші. Про це повідомили на blog.google.

Читайте також: Instagram стане доступним для людей із вадами зору: додали нову функцію

Lookout має три режими роботи: дослідження, шопінг та читання.

– В основному режимі (дослідження) він використовує дані з камери для розпізнавання об'єктів перед пристроєм у реальному часі. Додаток вміє називати об'єкти, подавати звукові та піктографічні сигнали про них, а також вказувати напрямок до них.

– У режимі шопінгу додаток розпізнає штрих-коди та цінники.

– А в режимі зчитування тексту він розпізнає не об'єкти, а текст на них і відразу ж його озвучує. Водночас, користувач може сам налаштувати, наскільки детально алгоритми описуватимуть об'єкти в кадрі.


Додаток Lookout має три режими роботи

Lookout можна використовувати, повісивши смартфон у чохлі на шию чи поклавши у нагрудну кишеню. Головне, щоб основна камера була направлена у бік об'єктів, які потрібно ідентифікувати. Керувати додатком можна за допомогою жестів на сканері відбитків пальців.

Водночас, у Google попередили, що результати Lookout поки що не завжди будуть "ідеальними на 100%", і попросили користувачів про зворотний зв'язок.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно