Як пише India Times, фотографія була зроблена камерою LI4 апарату Chandrayaan-2 з висоти близько 2650 км від поверхні.
На знімку можна побачити кратер Аполлона.
Читайте також: Йшли дощі й текли ріки: встановили цікавий факт про Марс
Що відомо про місію? 21 серпня Chandrayaan-2 провів другий маневр на орбіті. 2 вересня буде проведено ще три маневри, перш ніж місяцехід відокремиться від корабля на орбіті.
Посадка апарату на поверхні на Місяця запланована на 7 вересня. Це має бути перша посадка земного апарату на Південному полюсі земного супутника.
Фото поверхні Місяця
Що таке Chandrayaan-2? Це індійська автоматична міжпланетна станція. Це вже третя місія для країни - після місячного орбітального зонда Chandrayaan-1 і марсіанського орбітального зонда.
До складу нової місії входить відразу три апарати: супутник, посадкова платформа "Вікрам" і місяцехід "Прагаян". Останній отримав кілька інструментів для вивчення Місяця: два рентгенівських і один інфрачервоний спектрометр для вивчення складу місячної поверхні і пошуку води, камера з високою роздільною здатністю, ще одна камера для складання карти рельєфу, РСА-радар, а також прилади для дослідження місячної іоносфери і розрідженій атмосфери.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно