Для чого потрібен профіль в LinkedIn
Як ми вже згадували, це соцмережа для встановлення ділових контактів. Зокрема, LinkedIn можна використовувати для пошуку кондидатів чи роботи. А профіль у цій соцмережі може стати таким собі резюме.
До теми: LinkedIn назвав найбільш затребувану професію у 2020 році
Отож, перша корисна функція – допомога з розвитком кар’єри. У LinkedIn можна спілкуватись з рекрутерами та співробітниками компаній. Також можна порівняти свій профіль із профілями інших учасників (послуга доступна у платній версії LinkedIn Premium) та робити висновки про свою конкурентоспроможність.
Просування бізнесу. У соцмережі можна додати у друзі потенційних бізнес-партнерів, контактувати з ними, тощо. Окрім того, тут можна шукати потенційних клієнтів та замовників.
Платна версія LinkedIn Premium
Ну і ще одна функція, що перегукується із першою, – це пошук працівників. За допомогою профілів користувачів можна знайти потенційного працівника. Часто HRи пропонують користувачеві кращі умови праці чи вищу зарплату, переманюючи людину у свою компанію.
Отож, створити профіль у LinkedIn справді важливо, а ще важливіше правильно його заповнити. Як це зробити?
Як створити профіль, щоб зацікавити роботодавця
Реєстрація у LinkedIn не сильно відрізняється від цього процесу в інших соцмережах. Однак, під час заповнення фактів про себе треба дориватись кількох принципів.
Ім'я. Профіль в LinkedIn створюють для бізнес-справ, тож треба вказувати реальні ім’я та прізвище, бажано писати латинкою. Так вас буде легше знайти і це підніме авторитет профілю в очах партнерів. А от дотепні прізвиська краще залишити Instagram.
- Професійний заголовок. Дуже важливий елемент на сторінці – з нього має бути зрозуміло, хто ви і чим займаєтеся. Однак, він має бути оптимізований для пошукових систем, тож краще вживати прості і зрозумілі ключові слова.
Обов'язково вкажіть сферу вашої діяльності, щоб бути більш помітним при пошуку.
Читайте також: LinkedIn назвала найперспективніші професії найближчого майбутнього
- Контакти. Не приховуйте контактну інформацію. Вкажіть свій номер мобільного телефону, електронну пошту тощо. Це пригодиться, якщо вам захочуть запропонувати вакансію. Також можна додати посилання на сайти (особистий блог, сайт компанії і так далі)
- Загальні відомості. У цьому блоці потрібно розповісти про свої кар'єрні досягнення, ваші ділові амбіції тощо.
- Досвід роботи. 68% учасників використовують LinkedIn для встановлення зв'язків з колишніми бізнес-партнерами. Тож це показник, що цей пункт теж ігнорувати не варто.
- Навички. Знову ж таки, як і в резюме, навики потрібно вказувати. Це допоможе під час пошуку роботи.
- Фото. Це та ж історія, що із назвою. Спокусливі чи веселі фото краще публікувати в інших соцмережах, а для LinkedIn підійде фото у діловому стилі. При цьому вас має бути легко впізнати.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно