Протягом двох днів керівники найбагатших країн обговорювали проблеми валютного регулювання, торгівельного балансу між країнами та забезпечення стійкого розвитку ринків.
Зрештою, домовилися припинити між собою валютні війни. Про що і зазначили у підсумковій декларації зустрічі. Іншими словами, країни обіцяють уникати штучного зниження вартості своїх валют для стимулювання експорту. Проте, про якісь конкретні заходи у документі не йдеться.

Особливо гостро проблема валютних курсів існує у стосунках між США та Китаєм. Вашингтон вже давно звинувачує Пекін у штучному заниженні юаня, що значно погіршує і без того негативний торгівельний баланс США. Натомість, тепер Пекін занепокоєний планами США здійснити нові значні вливання коштів в економіку за рахунок збільшення державного боргу. Що також призведе до подешевшання долара. У Піднебесній вважають, що це може призвести до дестабілізації долара як світової валюти. У Вашингтоні - заспокоюють.

”Країнам з розвиненою економікою потрібно працювати над тим, щоб зберегти стабільність валют. Ми повинні уникати дій, які призводять до економічного дисбалансу. Саме тому реформа фінансового регулювання є необхідною. У США ми запроваджуємо жорсткі реформи ще з часів Великої депресії. Цього ж чекаємо від своїх партнерів по “G-20”, - каже президент США Барак Обама.

Традиційно, проти глобального саміту виступили антиглобалісти. У Сеулі до них приєдналися і інші демонстранти з вимогами до лідерів звернути увагу на вирішення більш конкретних проблем, як бідність чи безробіття.

”Щоб "G-20" зупинила світову кризу, їй необхідно знати думку громадськості. Я сподіваюсь, що на форумі не просто спекулюватимуть економічними поняттями, а й подумають про те, як захистити від кризи гаманці звичайних людей”, - каже директор Корейського союзу прогресивних рухів Канг-сіл Лі.

Про бідні країни теж не забули. Лідери “Великої двадцятки” домовились узгоджено рухатись до надання найменш розвиненим країнам неоподаткованого доступу на свої ринки. А також підтримувати країни що розвиваються через Міжнародний валютний фонд.

”Ми плануємо передати шестивідсоткову квоту у Міжнародному Валютному Фонді країнам, що розвиваються. Саме так ми демонструємо їхню важливість у світовій економіці. Ресурси МВФ подвоїлись, тому він може справитись з нестабільністю на міжнародному фінансовому ринку”, - каже президент Південної Кореї Лі Мен Бак.

Аби не допустити нестабільності в майбутньому, також вирішили врегулювати питання банкрутства великих фінансових інститутів. Аби проводити процедуру таким чином, щоб платникам податків не довелось платити за їх боргами.

Водночас лідери “двадцятки” домовилися посилити боротьбу з корупцією. Зокрема, планують відмовляти у в’їзді на територію своїх країн особам, звинуваченим у хабарництві та вилучати кошти, отримані корупційним шляхом.

Наступна зустріч “сильних світу цього” відбудеться у Франції у 2011 році. Учасники форуму сподіваються, що французький саміт буде вже посткризовим. Адже у Сеулі вони саме і намагались відновити баланс, який існував до економічної кризи.