"З подивом дізналася, що НФ проти технократичного уряду, який підтримує фракція БПП. Ну і що фракція НФ усвідомила, що Яценюк не може бути прем'єром. Можу сказати, що у фракції НФ є чітке, зовсім інше розуміння: Яценюк і НФ взяли на себе відповідальність за всі непопулярні рішення, свідомо пішовши на падіння рейтингу. Інакше країну б чекала фінансова і економічна катастрофа під час війни. Потім ми за це отримали удари від партнерів по коаліції, які почали розхитувати ситуацію, щоб у зручний момент відмежуватися від непопулярного уряду", – цитує Сюмар Цензор.НЕТ.
"Всі розмови про те, хто заважає призначити технократичний уряд, це ніщо інше, як бажання взяти прем'єра і уникнути відповідальності, щоб завжди можна було сказати: "ну ми розуміли, що Гройсман не найкращий варіант, але "Самопоміч" і НФ завадили уряду реформаторів". Це як мінімум не по-партнерськи. Це бажання вічно уникати відповідальності. А постійні закиди на адресу один одного точно не сприяють партнерській роботі в Раді", – додала нардеп.
Якщо БПП підтримує технократичний уряд, нехай публічно висуває Наталію Яресько та її програму і починає прозорий процес консультацій не лише на Банковій, але і під куполом. Фракція НФ не може мати позиції щодо питання, яке навіть не обговорювала. Я особисто точно підтримаю таку пропозицію,
– зазначила Сюмар.
"І останнє. Думала, що суть політики знаходити компроміси і йти вперед, а не постійно уникати відповідальності і бажанням першим замостити "меседжі" і задати зручний для себе дискурс. Нас всіх рано чи пізно будуть оцінювати за результатами, а не за словами. А досягти цих результатів можна тільки спільною важкою роботою. Щоб ця робота відбулася, треба менше критичних слів, а більше конкретних справ і грамотних, а не емоційних рішень", – наголосила нардеп.
Нагадаємо, раніше лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що фракція "Народного фронту" виступила проти формування технократичного уряду і пропонує сформувати новий партійне уряд з числа міністрів від фракцій Верховної Ради.