Таку думку в коментарі сайту "24" висловив професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань.

Показово це зробили навмисне. Частина коментаторів відзначає, що такі показові затримання робилися в Грузії, в Польщі. Вони привертають увагу, показують, що влада дійсно бореться з корупцією і що така ж доля очікує на інших чиновників. Частина західних ЗМІ дещо стриманіше поставилася до цієї події. Вони в цьому вбачають суто іміджеві речі. На мою думку важливо, щоб була достатня доказова база, для того, аби довести ці справи до суду, довести винність цих людей, щоб на них дійсно очікував суворий вирок,
— зазначив політолог.

Гарань також нагадав, що останнім часом і Генпрокуратура, і МВС активно взялися за роботу над справами, які пов’язані із корупційними діяннями. "Є затримання, ведуться справи. Це то, чого не робилося за попереднього генпрокурора. Тепер питання в тому, щоб ці розслідування ефективно завершилися. Але, думаю, це сигнал того, що боротьба з цими схемами ведеться", — сказав він.

Крім цього, за його словами, той факт, що сьогоднішнє показове затримання співпало зі звільненям з посади голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського можна трактувати і як символізм, і як початок боротьби з корупцією у найвищих ешелонах влади.

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання Кабінету Мінстрів України затримали голову ДСНС Сергія Бочковського. Як повідомили слідчі, його підозрюють у корупційних схемах. Крім того, затримали першого заступника голови ДСНС Василя Стоєцького. Слідчі вивели обох чиновників із залу засідань в наручниках.